V Festiwal Twórczo Zakręconych
w Krasnymstawie

KRASNYSTAW 2018

Program
Festiwalu 2018

logo festiwal sh

baner data

Informacja: w przypadku godzin warsztatów odbiegających od standardowych (tj. 9.00 - 12.00 lub 14.00 - 17.00)
- właściwe godziny podane są bezpośrednio przy tematyce warsztatu.

Koszt uczestnictwa podany jest w godzinach rozpoczęcia warsztatu, dotyczy także warsztatów "całodziennych" tj. 9.00-17.00
Uwaga: kliknięcie aktywnej (w kolorze) ikony spowoduje wyświetlenie foto z prezentacją w danej technice.

30.06 (SO)

Monika Banak
Sutasz kolczyki (9.00-17.00)
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Sutasz to rodzaj haftu ręcznego, do którego wykorzystuje się paski z wiskozy zwane sutaszami. Haft tego rodzaju został zaadaptowany na grunt sztuki przez artystów zajmujących się tworzeniem biżuterii. Kunsztowna konstrukcja ozdób i użycie kamieni szlachetnych sprawiły, że biżuteria z sutaszu stała się luksusowym wyrobem, kupowanym głównie przez fanów nietuzinkowych i wyrazistych ozdób. Wykonane zachwycają oryginalnym pomysłem, egzotyczną kolorystyką i wyrafinowanymi kształtami. Efektem pracy będą niezwykłe kolczyki.

Beata Parada
Kotek techniką amigurumi (9.00-17.00)
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Japońska sztuka szydełkowania wypychanych zabawek (maskotek), zwykle zwierząt, a często także postaci z anime, filmów, gier lub przedmiotów z ludzkimi cechami (np. oczami). Na warsztatach tą techniką wytworzony będzie kotek, który można podarować dzieciom jako upominek na wszelkiego rodzaju okazje.

Beata Cyganek
Robienie na drutach - dla początkujących i zaawansowanych (9.00-17.00)
koszt uczestnictwa: 40,00 zł
Foto Opis techniki:
Robienie na drutach to doskonale znana wszystkim technika tworzenia różnorodnych prac takich jak m.in. czapki, szale, rękawiczki czy swetry. Na tych warsztatach uczestnicy zapoznają się z czytaniem opisów oraz z pomocą instruktora zgłębią tajniki tworzenia czapek lub szali ażurowych.
We własnym zakresie: druty nr 3

Marta Dolepska
Kwiatek / gwiazdka na szydełku - praca połączona z wykonaniem stroika (9.00-17.00)
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis zajęć:
Zapoznanie uczestników z najprostszymi schematami szydełkowymi i sposobami ich odczytywania. Prawidłowe trzymanie szydełka i nici. Wykonywanie najprostszych ściegów. Próba zrobienia drobnych dekoracji szydełkowych. Wykonanie atrakcyjnego stroika z dodatkami szydełkowymi. W trakcie warsztatów prowadząca przewiduje niespodzianki dla uczestników.
We własnym zakresie: butelka o oryginalnym wyglądzie, która posłuży do wykonania stroika

Magdalena Staroń
Anioły powertex (9.00-17.00)
koszt uczestnictwa: 40,00 zł
Foto Opis techniki:
Powertex jest przyjaznym dla środowiska utwardzaczem tkanin na bazie wody, który może być używany jako alternatywa dla poliestru. Występuje w siedmiu kolorach oraz utwardza materiały chłonne, takie jak tkaniny, papier, karton, skóry i włókna szklane. Dzięki Powertex możemy stworzyć rzeźby, obrazy, dekoracje i biżuterię. Powertex transparentny jest mlecznobiały, a po wyschnięciu staje się matowy i pozostawia oryginalne wzory i kolory z utwardzonych materiałów. Efektem pracy będzie anioł.
We własnym zakresie: suszarki oraz biały bawełniany podkoszulek

Marzena Pliszczyńska
Scrapbooking explodingbox
koszt uczestnictwa: 40,00 zł
Foto Opis techniki:
Scrapbooking to technika ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami, kartek czy pudełek okolicznościowych. Efektem pracy będzie tzw. explodingbox czyli małe pudełko, które po otwarciu rozkłada się i odkrywa co ma w środku. Można tam włożyć łakocie, biżuterię zdjęcia lub inny miłosny drobiazg.

Teresa Skubala
Haft matematyczny
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Haft matematyczny to technika polegająca na wykonywaniu kartki okolicznościowej lub zakładki do książki metodą polegająca na różnorodnym przeciąganiu nici przez dziurki w kartoniku i tym samym tworzeniu wielobarwnego rysunku.
We własnym zakresie: nożyczki

Monika Stanowska
Koraliki ścieg Peyot (nieparzysty)
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Ścieg peyot to technika z zastosowaniem koralików, dzięki której możemy stworzyć takie rzeczy jak m.in. bransoletki i pierścionki. Nieparzysty Peyot ma, jak sama nazwa wskazuje, ma nieparzystą liczbę koralików w rzędzie. Jest niesamowicie uniwersalny i można go wykorzystać do wielu różnych typów prac, można dzięki niemu tworzyć rozmaite kształty, oplatać kamienie, kryształki i wiele innych.
We własnym zakresie: szydełko w rozmiarze od 0,75 do 1,00

Jarosław Woliński
Sakwy średniowieczne lub lalki motanki
koszt uczestnictwa: sakwy - 30,00 zł, lalki - 20 zł
Foto Opis techniki:
Sakwy średniowieczne wykonywane są ze skóry zszywanej dratwą oraz dopełniane elementami ozdobnymi (np. wzorami roślinnymi, zoomorficznymi lub z własnej inwencji). Wspomniane ozdoby przytwierdza się do sakiew przy pomocy przebijaków i grubych igieł z dratwą.
Lalki motanki dobrych życzeń inspirowane są zabawkami wczesnośredniowiecznymi. Wykonuje się je ze skrawków, resztek tkanin i wełny bez użycia ostrych narzędzi. Tą techniką można wykonać nie tylko laleczki ale również owieczki do których niezbędnymi materiałami jest wełna oraz elementy drewniane.

Joanna Patron
Powertex obraz z krajobrazem: domy na skałach
koszt uczestnictwa: 40,00 zł
Foto Opis techniki:
Powertex jest przyjaznym dla środowiska utwardzaczem tkanin na bazie wody, który może być używany jako alternatywa dla poliestru. Występuje w siedmiu kolorach oraz utwardza materiały chłonne, takie jak tkaniny, papier, karton, skóry i włókna szklane. Dzięki Powertex możemy stworzyć rzeźby, obrazy, dekoracje i biżuterię. Powertex transparentny jest mlecznobiały, a po wyschnięciu staje się matowy i pozostawia oryginalne wzory i kolory z utwardzonych materiałów. Efektem pracy będzie obraz przedstawiający domy na skałach.

Tomasz Krajewski
Pająki ze słomy
koszt uczestnictwa: 30,00 zł
Foto Opis techniki:
Pająki należały do tradycyjnych form zdobniczych. Były ściśle związane z obrzędowością i wykonywane z łatwo dostępnych surowców: słomy, fasoli, grochu, piór, włóczki, postrzępionego płótna oraz – później wprowadzonych kolorowych bibułek i papierów. Pająki pełniły funkcje dekoracyjne, wieszane były przeważnie na środku sufitu. Warsztaty będą polegały na tworzeniu konstrukcji łańcuchów i elementów dekoracyjnych z których powstaną pająki.

Gertruda Zamajtys
Haft Richelieu
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Haft Richelieu jest to haft wenecki – rodzaj ażurowego haftu imitującego koronkę. Jest to haft biały z dzierganymi ażurowymi kompozycjami, wypełnionymi słupkami lub pajączkami, umieszczanymi jako łączenia w miejscu usuniętej tkaniny, najpierw otoczonej ściegiem dzierganym, a następnie wyciętej od spodu.
We własnym zakresie: nożyczki, igła, nici białe maszynowe, naparstek

Krzysztof Kamieński
Chainmaille: bransoletka "Dagmara"
koszt uczestnictwa: 40,00 zł
Foto Opis techniki:
W technice chainmaille stosujemy kółeczka zaciskowe wykonane z drutów ze stopów metali kolorowych, za pomocą których można wytworzyć oryginalną biżuterię. Technika ta wywodzi się jeszcze z czasów wczesnego średniowiecza i pierwotnie wykorzystywana była do tworzenia kolczug. Odpowiednio splatane metalowe ogniwka tworzyły element zbroi, który chronił wojowników przed zranieniem. Efektem pracy będzie piękna bransoletka.
We własnym zakresie: dwie pary szczypiec bez ząbków

Aleksandra Rusztyn-Morawiec
Medalion akrylowy z efektem lustra
koszt uczestnictwa: 45,00 zł
Foto Opis techniki:
Na zajęciach wykonany zostanie elegancki wisior w stylu dawnej biżuterii z patynowanego srebra z tzw. efektem mirror - lustra. Dodatkowo zastosuje się wykończenie elementami dekoracyjnymi.

01.07 (ND)

Marta Korowaj
Kanzashi pisanka
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Kanzashi to japońskie ozdoby do włosów w kształcie kwiatów wykonane z materiału. Technika przypomina origami ale zamiast papieru do tworzenia ozdób używany jest materiał. Takie kwiatki znajdują swoje zastosowanie nie tylko jako ozdoba do włosów, ale również broszka czy zawieszka. Powszechne jest także zdobienie nimi jajek lub bombek, które uprzednio pokrywa się pasami wstążki.
We własnym zakresie: nożyczki, linijka, pęseta podłużna, zapalniczka lub zapalarka gazowa, pistolet, do kleju z wąską końcówką na klej 7 mm

Monika Banak
Wire-wrapping wisior
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Wire-wrapping to dosłownie owijanie drutu. Technika niezwykle pracochłonna ale pozwalająca na osiągnięcie niesamowitych efektów przy tworzeniu biżuterii. Najczęściej stosuje się w niej srebro, miedź, rzadziej druty złote. Technika ta wymaga dokładności i sprawnych rąk. Efektem warsztatów będzie wisior.

Beata Cyganek
Decoupage: podkładki pod kubki
koszt uczestnictwa: 40,00 zł
Foto Opis techniki:
Technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (praktycznie każda powierzchnia: drewno, metal, szkło, tkanina, plastik, ceramika) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej (technika serwetkowa). Efektem warsztatów będą podkładki pod kubki ozdobione technika decoupage.

Joanna Patron
Kamienne obrazy / zegary
koszt uczestnictwa: 40,00 zł
Foto Opis techniki:
Powertex jest przyjaznym dla środowiska utwardzaczem tkanin na bazie wody, który może być używany jako alternatywa dla poliestru. Występuje w siedmiu kolorach oraz utwardza materiały chłonne, takie jak tkaniny, papier, karton, skóry i włókna szklane. Dzięki Powertex możemy stworzyć rzeźby, obrazy, dekoracje i biżuterię. Powertex transparentny jest mlecznobiały, a po wyschnięciu staje się matowy i pozostawia oryginalne wzory i kolory z utwardzonych materiałów. Efektem pracy będą kamienne obrazy lub zegary.

Magdalena Staroń
Mixmedia obraz
koszt uczestnictwa: 40,00 zł
Foto Opis techniki:
Powertex jest przyjaznym dla środowiska utwardzaczem tkanin na bazie wody, który może być używany jako alternatywa dla poliestru. Występuje w siedmiu kolorach oraz utwardza materiały chłonne, takie jak tkaniny, papier, karton, skóry i włókna szklane. Dzięki Powertex możemy stworzyć rzeźby, obrazy, dekoracje i biżuterię. Powertex transparentny jest mlecznobiały, a po wyschnięciu staje się matowy i pozostawia oryginalne wzory i kolory z utwardzonych materiałów. Efektem pracy będzie obraz przygotowany techniką mixmedia.

Janina Wesołowska
Frywolitka
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Frywolitka to rodzaj koronki artystycznej (nazywana inaczej koronką czółenkową) wykonywanej z cienkiej nici (bawełnianej, jedwabnej, poliestrowej) za pomocą specjalnych czółenek lub igły i szydełka. Dzięki użyciu cienkiej nici, całość wygląda bardzo delikatnie, choć równocześnie jest niezwykle trwała (znacznie trwalsza niż koronka szydełkowa). Podstawowymi elementami frywolitek są węzły, słupki i pikotki, za pomocą których tworzy się kółka i łuczki. Najczęściej spotykanymi wyrobami frywolitkowymi są serwetki, kołnierzyki, wstawki koronkowe i biżuteria.

Aleksandra Rusztyn-Morawiec
Antyczny medalion techniką decoupage oraz mixmedia
koszt uczestnictwa: 45,00 zł
Foto Opis techniki:
Decoupage jest to technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (praktycznie każda powierzchnia: drewno, metal, szkło, tkanina, plastik, ceramika) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej (technika serwetkowa). Dodatkowo zdobienia wykonane zostaną techniką mix media, łączącą poza decoupage takie techniki jak scrapbooking, transfer, kolage itp. Efektem pracy będzie wyjątkowy antyczny medalion w stylu dawnej biżuterii.

29.06 (PT)

Teresa Skubala
Needlepoint dla początkujących
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Needlepoint to haft łączący w sobie prawie wszystkie ściegi. Różnorodność wykorzystanych nici oraz sposobu szycia powoduje, że praca wygląda niezwykle interesująco i przyciąga uwagę patrzących. Zdobienie tkanin tą techniką sprawia, iż wykonana praca staje się piękną ozdobą, którą można wzbogacić klimat wnętrza lub sprawić przyjemność bliskim ofiarując niezwykły podarunek.
We własnym zakresie: nożyczki

Monika Stanowska
Sznur szydełkowo-koralikowy (bransoletka lub naszyjnik)
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Technika polegająca na wykonywaniu biżuterii za pomocą szydełka i nawlekanych na nitkę drobnych, dwumilimetrowych koralików. Dzięki różnorodności koralików możliwe jest wykonanie niepowtarzalnych i oryginalnych bransoletek lub naszyjników.
We własnym zakresie: szydełko w rozmiarze od 0,75 do 1,00

Joanna Patron
Wieniec techniką powertex
koszt uczestnictwa: 40,00 zł
Foto Opis techniki:
Powertex jest przyjaznym dla środowiska utwardzaczem tkanin na bazie wody, który może być używany jako alternatywa dla poliestru. Występuje w siedmiu kolorach oraz utwardza materiały chłonne, takie jak tkaniny, papier, karton, skóry i włókna szklane. Dzięki Powertex możemy stworzyć rzeźby, obrazy, dekoracje i biżuterię. Powertex transparentny jest mlecznobiały, a po wyschnięciu staje się matowy i pozostawia oryginalne wzory i kolory z utwardzonych materiałów. Efektem pracy będzie wieniec, który może stanowić dekorację wnętrza lub znajdzie zastosowanie także w kompozycjach zewnętrznych.

Marzena Pliszczyńska
Hortensja z foamiranu
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Jest to technika, w której wykorzystuje się foamiran – niezwykle delikatną piankę, w dotyku przypominającą aksamit. Główną zaletą tego materiału jest niezwykła plastyczność, dzięki czemu z łatwością możemy zmienić jego kształt i formę. Podgrzanie pianki nie tylko pozwoli nam ją formować ale też sprawi, że zachowa ona swój nowy kształt. Efektem pracy będą przepiękne hortensje.
We własnym zakresie: żelazko

Monika Banak
Sutasz wisior
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Sutasz to rodzaj haftu ręcznego, do którego wykorzystuje się paski z wiskozy zwane sutaszami. Haft tego rodzaju został zaadaptowany na grunt sztuki przez artystów zajmujących się tworzeniem biżuterii. Kunsztowna konstrukcja ozdób i użycie kamieni szlachetnych sprawiły, że biżuteria z sutaszu stała się luksusowym wyrobem, kupowanym głównie przez fanów nietuzinkowych i wyrazistych ozdób. Wykonane zachwycają oryginalnym pomysłem, egzotyczną kolorystyką i wyrafinowanymi kształtami. Efektem pracy będzie niepowtarzalny wisior.

Beata Cyganek
Serce techniką amigurumi
koszt uczestnictwa: 40,00 zł
Foto Opis techniki:
Jest to japońska sztuka szydełkowania wypychanych zabawek (maskotek), zwykle zwierząt, a często także postaci z anime, filmów, gier lub przedmiotów z ludzkimi cechami (np. oczami). Na warsztatach tą techniką wytwarzane będzie serce, które stanie się idealnym prezentem dla bliskich naszemu sercu osób.
We własnym zakresie: szydełko nr 3

Krzysztof Kamieński
Chainmaille: koralikowy kwiat - wisior
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
W technice chainmaille stosujemy kółeczka zaciskowe wykonane z drutów ze stopów metali kolorowych, za pomocą których można wytworzyć oryginalną biżuterię. Technika ta wywodzi się jeszcze z czasów wczesnego średniowiecza i pierwotnie wykorzystywana była do tworzenia kolczug. Odpowiednio splatane metalowe ogniwka tworzyły element zbroi, który chronił wojowników przed zranieniem. Efektem pracy będzie piękny wisior
We własnym zakresie: dwie pary szczypiec bez ząbków

Aleksandra Rusztyn-Morawiec
Konewka z efektem rdzy
koszt uczestnictwa: 45,00 zł (+ konewka Ikea 19,90)
Foto Opis techniki:
Tworzenie efektu rdzy na konewce poprzez przecierki oraz użycie papieru ryżowego, patyn i past rustykalnych.

30.06 (SO)

Monika Banak
Sutasz kolczyki (9.00-17.00)
koszt uczestnictwa: kontynuacja
Foto Opis techniki:
Sutasz to rodzaj haftu ręcznego, do którego wykorzystuje się paski z wiskozy zwane sutaszami. Haft tego rodzaju został zaadaptowany na grunt sztuki przez artystów zajmujących się tworzeniem biżuterii. Kunsztowna konstrukcja ozdób i użycie kamieni szlachetnych sprawiły, że biżuteria z sutaszu stała się luksusowym wyrobem, kupowanym głównie przez fanów nietuzinkowych i wyrazistych ozdób. Wykonane zachwycają oryginalnym pomysłem, egzotyczną kolorystyką i wyrafinowanymi kształtami. Efektem pracy będą niezwykłe kolczyki.

Beata Parada
Kotek techniką amigurumi (9.00-17.00)
koszt uczestnictwa: kontynuacja
Foto Opis techniki:
Japońska sztuka szydełkowania wypychanych zabawek (maskotek), zwykle zwierząt, a często także postaci z anime, filmów, gier lub przedmiotów z ludzkimi cechami (np. oczami). Na warsztatach tą techniką wytworzony będzie kotek, który można podarować dzieciom jako upominek na wszelkiego rodzaju okazje.

Beata Cyganek
Robienie na drutach - dla początkujących i zaawansowanych (9.00-17.00)
koszt uczestnictwa: kontynuacja
Foto Opis techniki:
Robienie na drutach to doskonale znana wszystkim technika tworzenia różnorodnych prac takich jak m.in. czapki, szale, rękawiczki czy swetry. Na tych warsztatach uczestnicy zapoznają się z czytaniem opisów oraz z pomocą instruktora zgłębią tajniki tworzenia czapek lub szali ażurowych.
We własnym zakresie: druty nr 3

Marta Dolepska
Kwiatek / gwiazdka na szydełku - praca połączona z wykonaniem stroika (9.00-17.00)
koszt uczestnictwa: kontynuacja
Foto Opis zajęć:
Zapoznanie uczestników z najprostszymi schematami szydełkowymi i sposobami ich odczytywania. Prawidłowe trzymanie szydełka i nici. Wykonywanie najprostszych ściegów. Próba zrobienia drobnych dekoracji szydełkowych. Wykonanie atrakcyjnego stroika z dodatkami szydełkowymi. W trakcie warsztatów prowadząca przewiduje niespodzianki dla uczestników.
We własnym zakresie: butelka o oryginalnym wyglądzie, która posłuży do wykonania stroika

Magdalena Staroń
Anioły powertex (9.00-17.00)
koszt uczestnictwa: kontynuacja
Foto Opis techniki:
Powertex jest przyjaznym dla środowiska utwardzaczem tkanin na bazie wody, który może być używany jako alternatywa dla poliestru. Występuje w siedmiu kolorach oraz utwardza materiały chłonne, takie jak tkaniny, papier, karton, skóry i włókna szklane. Dzięki Powertex możemy stworzyć rzeźby, obrazy, dekoracje i biżuterię. Powertex transparentny jest mlecznobiały, a po wyschnięciu staje się matowy i pozostawia oryginalne wzory i kolory z utwardzonych materiałów. Efektem pracy będzie anioł.
We własnym zakresie: suszarki oraz biały bawełniany podkoszulek

Marta Korowaj
Kanzashi bombka
koszt uczestnictwa: 45,00 zł
Foto Opis techniki:
Kanzashi to japońskie ozdoby do włosów w kształcie kwiatów wykonane z materiału. Technika przypomina origami ale zamiast papieru do tworzenia ozdób używany jest materiał. Takie kwiatki znajdują zastosowanie nie tylko jako ozdoba do włosów, ale również broszka czy zawieszka. Równie powszechne jest także zdobienie nimi jajek lub bombek, które uprzednio pokrywa się pasami wstążki.
We własnym zakresie: nożyczki, linijka, pęseta podłużna, zapalniczka lub zapalarka gazowa, pistolet do kleju z wąską końcówką na klej 7 mm

Marzena Pliszczyńska
Scrapbooking (2 kartki okolicznościowe)
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Scrapbooking to przede wszystkim metoda ozdabiania stron albumów fotograficznych. Podstawowymi materiałami do ozdabiania są: kolorowy papier, nożyczki do wycinania profilu, ćwieki, ozdobne nity, urządzenia do ich mocowania, klej. Bardziej wyrafinowane ozdabianie wymaga także: pieczątek dekoracyjnych, farbek i pisaków z efektem Pluster („puchnących”), szablonów, shape cutter, naklejek dziurkaczy wzorków, kolorowego proszku i podgrzewaczy do embossingu.

Jan Skiba
Garncarstwo
koszt uczestnictwa: 30,00 zł
Foto Opis techniki:
Wytwarzanie naczyń z gliny z użyciem koła.

Joanna Patron
Powertex szkatułka
koszt uczestnictwa: 40,00 zł
Foto Opis techniki:
Powertex jest przyjaznym dla środowiska utwardzaczem tkanin na bazie wody, który może być używany jako alternatywa dla poliestru. Występuje w siedmiu kolorach oraz utwardza materiały chłonne, takie jak tkaniny, papier, karton, skóry i włókna szklane. Dzięki Powertex możemy stworzyć rzeźby, obrazy, dekoracje i biżuterię. Powertex transparentny jest mlecznobiały, a po wyschnięciu staje się matowy i pozostawia oryginalne wzory i kolory z utwardzonych materiałów. Efektem pracy będzie szkatułka.

Janina Wesołowska
Frywolitka
koszt uczestnictwa: 35,00 zł
Foto Opis techniki:
Nauka podstaw tworzenia koronki frywolitkowej: słupki, kółeczka, łuczki, pikotki. Na zajęciach zostanie wytworzony element biżuterii np. kolczyk, zawieszka lub śnieżynka na choinkę.
We własnym zakresie: szydełko 0,95 oraz małe nożyczki

Aleksandra Rusztyn-Morawiec
Bombka 3D w stylu retro
koszt uczestnictwa: 45,00 zł
Foto Opis techniki:
Na zajęciach wykonywana będzie bombka 3D z wykorzystaniem dwuczęściowej przezroczystej kuli pleksi. Wewnątrz kuli na styropianowym podłożu umieszczone zostaną elementy, które stworzą zimowy widoczek. Otrzymaną kulę można wykorzystać jako ozdobę wnętrza lub podarować bliskiej osobie taki niepowtarzalny prezent.

Miejsce warsztatów:

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
im. Janiny Doroszewskiej w Krasnymstawie, ul. PCK 2

Zapraszamy do udziału w warsztatach !

PROW 2014 2020

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage na Facebook oraz przyłączenia się go grupy Festiwalu Twórczo Zakręconych.

Fanpage FacebookGrupa Facebook